KONST / Litografier / Färglitografi 13051181
nr 1305 1181
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, numrerad 6/10. Motivet: 50x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:34:45
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner